Vyrobené na Slovensku
Logo
0 ks
za 0,00 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Nakúpte ešte za 60,00 € a máte dopravu ZADARMO
Novinky
15.12.2020
VYROBENÉ NA SLOVENSKU
VYROBENÉ NA SLOVENSKU 100% EVA EVA je polymér, ktorý je veľmi mäkký, prúžný a pevný a jeho všestrannosť umožňuje FLAMEshoes ponúknuť na trhu pre šir... čítať celé
Zobraziť všetky novinky
Doprava

    

NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete.

 

 

Gumena obuv nájdete na GLAMI.sk

  1. Úvod
  2. Obchodné podmienky
Obchodné podmienky

I. Dodacie podmienky

Dodávky predmetu plnenia budú podľa dostupnosti produktu a prevádzkových možností predávajúceho realizované v čo najkratšom možnom termíne, obyčajne 1 - 5 pracovných dní v Slovenskej Republike.

Objednávky expedujeme (pripravíme, zabalíme a odovzdáme kuriérovi alebo zamestnancovi pošty) maximálne do 48 hodín od objednania v pracovných dňoch, ak je tovar skladom. Pod expedíciou tovaru rozumieme čas, kedy zabalení balík preberajú od nás doručovacie spoločnosti.Až potom sa počíta čas na doručenie Vašej zásielky a to podľa zmluvných podmienok jednotlivých prepravných spoločností.

Miesto odberu je stanovené na základe objednávky kupujúceho. Za splnenie dodávky sa považuje dodanie predmetu na uvedenú adresu alebo na pobočku Slovenskej pošty. Dopravu na adresu určenia zaisťuje predávajúci cez partnerov Slovenská pošta a GLS. Zásielka s tovarom obsahuje daňový doklad-faktúru, doklad o zaplatení treba vyžiadať od doručovacích spoločností.

Predávajúci nezodpovedá za oneskorené dodanie tovaru a poškodenie zavinené Slovenskou poštou, kurierskou službou GLS Slovakia, Zasielkovnou.

 

Náklady na dopravu tovaru rozlišujeme podľa zvoleného spôsobu prepravy:

 

Doručenie Slovenskou Poštou - od 1 do 2 pracovných dni od našej expedície

pri celkovej hodnote objednávky do 45 EUR je poštovné 3,50EUR

pri celkovej hodnote objednávky od 45 EUR je poštovné zdarma

Balík si môžete vyzdvihnúť na príslušnej pobočke Slovenskej pošty.

 Doručenie kuriérom GLS - do 1 pracovného dna od našej expedície

pri celkovej hodnote objednávky do45 EUR je poštovné 4 EUR

pri celkovej hodnote objednávky od 45 EUR je poštovné zdarma

Zásielkovňa SK - do 1-2 pracovného dna od našej expedície

pri celkovej hodnote objednávky do 45 EURje poštovné3.5 EUR

pri celkovej hodnote objednávky od 45 EUR je poštovné zdarma

Zásielkovňa CZ - do 2-3 pracovného dna od našej expedície

pri celkovej hodnote objednávky do 45 EURje poštovné4 EUR

pri celkovej hodnote objednávky od 45 EUR je poštovné 4 EUR

GLS Kuriér na adresu Česká Republika CZ - do 2-3 pracovného dna od našej expedície

pri celkovej hodnote objednávky do 45 EURje poštovné10 EUR

pri celkovej hodnote objednávky od 45 EUR je poštovné 10 EUR

Zásielkovňa vydajne miesta PL, HR, SI - do 2-3 pracovného dna od našej expedície

pri celkovej hodnote objednávky do 45 EURje poštovné5 EUR

pri celkovej hodnote objednávky od 45 EUR je poštovné 5 EUR

V cene poštovného je zahrnuté aj balné!

 

II. Platba za tovar

1. Podporované spôsoby platby

a.) Dobierka

Cenu za objednaný tovar kupujúci zaplatí až pri jeho prevzatí od kuriéra na pobočke Slovenskej pošty, Zasielkovne.

b.) Bankový prevod

III. Stornovanie objednávky

Kupujúci je oprávnený stornovať elektronickú objednávku bez udania dôvodu kedykoľvek pred expediciou.

 Kupujúci môže objednávku stornovať len mailom na gumenaobuv@gmail.com V prípade stornovania už expedovanej  objednávky sa kupujúci zaväzuje zaplatiť poplatok za poštovné a to v plnej výške podla tarify prepravných spoločností, náklady na spätnú prepravu a režijné náklady spojené s balením zásielky.

 

IV. Zodpovednosť za škody na tovare, záruka

Kupujúci je povinný prehliadnuť tovar bezprostredne pri jeho prevzatí. Pokiaľ je zistené poškodenie, vyhotoví sa záznam o poškodení a predávajúci je povinný poskytnúť primeranú zľavu z dodávky alebo dodať iný bezchybný výrobok. Neskoré reklamácie mechanického poškodenia výrobku už nie je možné uznať. Pred prvým použitím je kupujúci povinný preštudovať vhodnosť produktu pred jeho použitím a záručné podmienky. V prípade neodborného použitia nezodpovedáme za spôsobené škody. Záručná doba začína bežať prevzatím veci kupujúcim.

V prípade, že dodaný tovar nevyhovuje, môže sa do 7 dní odo dňa prevzatia bez udania dôvodu vrátiť a kupujúcemu sa do 15 dní uhradí plná cena výrobku bez poštovných nákladov. Podmienkou pre vrátenie peňazí je, že tovar nesmie byť mechanicky alebo inak poškodený a musí byť v pôvodnom neotvorenom balení. Spätné poštovné hradí kupujúci.

 

V. Ochrana osobných údajov

Kupujúci uvádza pri registrácii tieto údaje: meno a priezvisko/obchodné meno, adresu trvalého bydliska/sídlo, PSČ, IČO, DIČ/IČ DPH, adresu elektronickej pošty, číslo telefónu. Údaje sú nevyhnutné pre identifikáciu kupujúceho a prípadnú komunikáciu.

Tieto údaje umožňujú previesť nevyhnutné účtovné operácie, vyhotoviť daňový doklad (faktúru) požadovaný zmluvnými stranami, prípadne slúžia pre účely identifikácie platby kupujúceho vykonanou bankovým prevodom.

Predávajúci sa zaväzuje, že bude s osobnými údajmi kupujúceho zaobchádzať a nakladať v súlade s platnými právnymi predpismi, zhromažďuje ich len za vyššie uvedeným účelom a na skvalitnenie svojich služieb. Kupujúci ako dotknutá osoba odoslaním objednávky vyhlasuje, že súhlasí v súlade s ust. § 7 zákona č. 428/2002 Z. z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov, aby predávajúci a ním oprávnené osoby spracúvali a uchovávali jeho osobné údaje uvedené v registrácii a vo všetkých dokumentoch (informačných systémoch) súvisiacich s vyššie uvedeným predmetom/konaním. Tento súhlas platí počas trvania zmluvy ako aj následnej archivácie predložených osobných materiálov a dokumentov. Kupujúci zároveň berie na vedomie, že spracúvané údaje budú archivované a likvidované v súlade s platnými predpismi SR a s platnými predpismi ES/EÚ a že kupujúci má právo písomne svoj súhlas odvolať. Kupujúci používaním internetového obchodu súhlasí tiež s tým, aby predávajúci spracúval poskytnuté osobné údaje v rozsahu zákona, i s tým, aby poskytol osobné údaje na ďalšie spracúvanie pre orgány štátnej správy, územnej samosprávy, pre iný orgán verejnej moci alebo inej osobe, prípadne inému subjektu, ktorý údaje nevyhnutne potrebuje ku svojej činnosti na základe zákona, na základe poverenia alebo na základe zmluvy.

 

Predávajúci nezodpovedá za:

- oneskorené dodanie tovaru zavinené poštou, kurierskou službou GLS, zasielkovnou.

- oneskorené dodanie tovaru zavinené nesprávne udanou adresou prijímateľa kupujúcim pri objednávaní tovaru,

- za poškodenie zásielky zavinené poštou, kurierskou službou GLS, zasielkovnou

- prípadné nedodanie tovaru, ku ktorému došlo v dôsledku nepredvídateľných prekážok, ktoré predávajúci nemohol ovplyvniť.

 

Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk